Екопоселення

Спільнота однодумців, що вирішили переїхати із міста на землю і вести сталий спосіб життя

Наше екопоселення було засноване 2012 року і до 2018 року називалося “Дубравушка”.

Екопоселення створено на базі села. Поселенці купують будинки в селі та живуть в існуючих хатах, чи будують нові.

Ми є спільнотою однодумців, що поставили собі на меті переїхати жити із міста на землю, вести екологічний спосіб життя задля нашого здоров’я та щастя. Ми є активною спільнотою, що створює для себе комфортне екологічне середовище. 

Ми розташовані в мальовничій місцевості, серед пагорбів. Тут чисте повітря та вода, ліси, повні грибів та черемші, схили із лікарськими рослинами. Є великий ставок, в якому ми купаємось, та ряд менших ставків. В лісах живуть дикі тварини, на ставки прилітають лебеді та можна зустріти черепах.

Від Києва до нас 140 км, дві години машиною по хорошій трасі. Два рази на день ходить пряма маршрутка.

В селі є електрика, на центральній вулиці газ, та прокладений оптоволоконний інтернет. До райцентра Богуслав 18 км, де є "Нова Пошта", будівельні магазини, ринок та супермаркет. У сусідньому селі є школа.

Ми будуємо екологічні будинки, вирощуємо власну їжу, ведемо здоровий спосіб життя та проводимо вільний час разом. А ще ми постійно розвиваємось, організовуємо навчання, розбудовуємо пермакультурний центр.

На початок 2023 року в екопоселенні 5 сімей внутрішнього кола, 7 сімей друзів поселення та сімей переселенців, і декілька сімей, що тимчасово виїхали через війну.

  У 2018 році наше екопоселення приєдналося до української мережі екопоселень GEN Ukraine.

У 2018 році наше екопоселення приєдналося до мережі екопоселень Європи GEN Europe

Якщо ви хочете приєднатися до нас, дивіться розділ "Стати сусідом"