Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну

15-17 червня 2019 в "Зелених кручах" пройде перший з трьох практичних модулів Сертифікаційного курсу пермакультурного дизайну 2019 із назвою "Людина та інші тварини".

Викладачами на курсі будуть Павло Арданов та Анастасія Волкова.

Загалом курс складається з теоретичної частини (більше 40 годин вебінарів), трьох практичних модулів в різних пермакультурних центрах та дизайнерського практикума.

Докладну інформацію про курс можна прочитати на сайті ГС "Пермакультура в Україні".

Facebook сторінка заходу

Перший модуль "Людина та інші тварини" це момент знайомства учасників курсу, на яких чекає спільне навчання протягом літа та командна робота над дизайнерськими проектами в кінці. Тож ми розглянемо теми соціальної взаємодії, побудови сталих спільнот та команд. І екопоселення є доречним місцем для занурення в цю тему. У вас буде можливість подивитися на життя екопоселення, якому вже сім років, поспілкуватися з його мешканцями, взяти участь у дискусіях та пограти в ігри, що спрямовані на створення сталих спільнот.

Також ми розглянемо місце тварин в пермакультурі та побудуємо разом курячий трактор. Третій день буде присвячений темі екологічного будівництва: ми відвідаємо будинок, побудований із солом’яних панелей та конопляної костри, та спробуємо власні сили у саманному будівництві.

На вас чекає екскурсія до мальовничих пагорбів пермакультурного центру «Зелені кручі» та садиби «Морквяні вовки», під час якої ви побачите пермакультурний город із грядками різних типів та численими пермакультурними прийомами, модульний садок, саманний будинок, технології збору та утримання дощової води та багато іншого.

Ввечері ми будемо збиратися біля вогнища для спілкування.

Вартість навчання на цьому модулі 1050 грн.

Проживання: гарна та комфортна екосадиба «Лісова казка»

Вартість проживання за дві ночі:

1) окрема спальня із двоспальним ліжком 1400 грн (ціна за спальню, ви можете розділити її із чоловіком/дружиною/дитиною/подругою), є дві спальні

2) матрац на еко горищі або місце на лежанці 480 грн з людини, 8 місць

3) у власному наметі на території садиби (є туалет та літній душ), 100 грн з людини

Поруч ставок із пляжем

Харчування: вегетаріанське, смачне, частково місцеві продукти. В суботу обід та вечеря, в неділю сніданок-обід-вечеря, в неділю сніданок-обід з казана: 650 грн

Проїзд: від Києва 140 км. Ми будемо або організовувати трансфер (близько 400 грн в обидві сторони), або розподіляти учасників без машин до учасників на машинах.

Якщо ви сироїд, ви можете не брати харчування або взяти харчування за половину вартості (салати та фрукти будуть).

Додаткова інформація, реєстрація та оплата на сайті ГС "Пермакультура в Україні".